Wrocław. To ten mężczyzna zaatakował 59-latkę nożem. Stan kobiety jest ciężki

0
870Dolnośląska policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który przy użyciu noża dźgnął kilkukrotnie 59-latkę handlującą warzywami na straganie we Wrocławiu. Stan kobiety jest ciężki, ale stabilny. Policja wyznaczyła nagrodę w wysokości sześciu tysięcy złotych.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Policjanci z Wrocławia pracują nad sprawą napadu na 59-letnią kobietę, do którego doszło wczoraj przed godziną 17.00 na terenie dzielnicy Śródmieście u zbiegu ulic Jedności Narodowej a Ignacego Daszyńskiego.
Prowadząc działania funkcjonariusze, zabezpieczyli materiały dowodowe, w tym m.in. monitoringi, na których widoczna jest sylwetka mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Biorąc pod uwagę charakter sprawy, policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają dodatkowe informacje mogące wpłynąć na jego zatrzymanie, o kontakt z Policją pod nr tel. 601-816-691, 112 lub 997.
Policjanci dla osoby, która przyczyni się do identyfikacji i zatrzymania mężczyzny, przewidzieli nagrodę pieniężną w wysokości 6 tys. złotych.