42-letni pedofil: Myślałem, że uprawiam seks z karlicą

0
78642-letni pedofil nie przyznaje się do gwałtu na 8-latce. Był przekonany, że 8-latka, z którą uprawiał seks, nie była 8-latką, a znacznie starszą kobietą. Zdaniem obrońców mężczyzny ich klient uznał kobietę za karlicę i nie był świadom wieku ofiary. Innego zdania jest sąd.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Sąd nie uwierzył w tłumaczenia obrony 42-letniego mieszkańca Krasnojarska. Po zatrzymaniu mężczyzny i przeszukaniu jego mieszkania zabezpieczono rozmowy oskarżonego z ofiarą na jednym z portali społecznościowych. Chociaż obecność 8-latki na portalu społecznościowym była niezgodna z jego regulaminem (od 16 lat), to zdaniem sądu można było śmiało wywnioskować wiek dziewczynki.
Innego zdania jest sam oskarżony, uważał on bowiem, że od samego początku rozmawia z „dobrze zadbaną” 20- 25-letnią karlicą. Sposób wypowiedzi i prowadzenia rozmowy z poszkodowaną nie wzbudził podejrzeń u mojego klienta — zapewniał obrońca Olga C. I dodaje — dziewczyna była na portalu, który jest dozwolony od 16 roku życia, w żadnym miejscu nie był podany wiek ofiary, dlatego mój klient sam ocenił po rozmowie, że kobieta jest pełnoletnia.
Sąd na podstawie opinii biegłego sądowego wykluczył, by mogło dojść do pomyłki wieku ofiary. Zdaniem biegłego, ciało 8-latki znacząco różni się od ciała dorosłego karła i nie ma możliwości, by ich nie odróżnić. Ciała tych dwóch osób są całkowicie inaczej zbudowane — zaznaczył.
W sądzie zapadł wyrok. Oleg C. został skazany na 8 lat pozbawienia wolności.