Ojciec pozbawił niemowlę obu nóg. W więzieniu padł ofiarą samosądu

0
1008

Tony Smith, który w brutalny sposób skatował swojego 41-dniowego syna, padł ofiarą samosądu ze strony pozostałych więźniów w zakładzie karnym — donosi RadioZet. Chłopczyk pomimo udzielonej pomocy przeszedł operację, w której czasie konieczne było amputowanie mu obu nóżek.

Współwięźniowie 47-letniego Tonego Smitha w zakładzie karnym w Swaleside Prison na Isle of Sheppey w Kent obezwładnili mężczyznę, przywiązali go do krzesła w celi i wymierzyli samosąd „skarpetą wypełnioną puszkami z tuńczykiem i metalowymi prętami”
Mężczyzna, który został skazany za skatowanie swojego syna, w następstwie ataku doznał pęknięcia oczodołu, złamania żebra i szczęki. Mężczyzna omal nie stracił życia w czterogodzinnej egzekucji zafundowanej przez współwięźniów. Został uratowany przez oddziałowych, którzy umieścili agresorów w izolatce. Mężczyźni pozostaną w niej do momentu rozpoczęcia śledztwa.
Za pobicie 41-dniowego noworodka, który wskutek obrażeń musiał mieć amputowane dwie kończyny, 47-latek usłyszał przed sądem wyrok 10 lat pozbawienia wolności.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.