Matka gwałciła i sprzedawała syna pedofilom. Dramat 10-letniego chłopca

0
1381

Sąd w niemieckim Freiburgu skazał kobietę za pedofilię. 48-latka wykorzystywała seksualnie swojego małe dziecko, a także wypożyczała je za opłatą innym parom pedofilskim. Wszystko odbywało się za pośrednictwem sieci TOR.

Zarzuty usłyszał również partner Berrin T., Christian L. Mężczyzna już wcześniej był karany za pedofilię. Sąd uznał natomiast, że para miała wykorzystywać seksualnie chłopca, która ma obecnie 10 lat. Oprócz tego w dark necie zostało umieszczone ogłoszenie dla par pedofilskim z całego świata. W toku prowadzonego śledztwa udało się ustalić, że chłopiec został wypożyczony do około 60 stosunków pedofilskim, gdzie za każde spotkanie para otrzymywała od 200 do 10.000 euro.
Śledczym udało się również ustalić sześciu mężczyzn, którzy brali udział w nielegalnym wypożyczaniu chłopca. Wśród nich byli m.in. niemiecki żołnierz i obywatele Hiszpanii oraz Szwajcarii.
39-letni Christian L. dodatkowo był w przeszłości skazany za pedofilię, a mimo to mieszkał z chłopcem pod jednym dachem, choć miał zakaz kontaktu z dziećmi. Służby nie monitorowały jednak jego działalności — podaje RMF FM.
48-letnia Berrin została skazana na 12,5 roku więzienia, a jej partner — na 12 lat. Chłopiec natomiast trafił do rodziny zastępczej. Według prawnika, jego stan jest „stosunkowo dobry, biorąc pod uwagę okoliczności”.

Źródło: RMF24