Kraków: 65-letni biegacz z nożem w klatce piersiowej leżał w centrum miasta

0
907Ciało 65-letniego mężczyzny leżało na krakowskich Plantach, na wysokości ulicy Smoleńskiej — poinformowała małopolska policja. Ciało mężczyzny zauważył rowerzysta.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

– Dziś około 6:30 w okolicach ulicy Smoleńsk znaleziono rannego 62-letniego mężczyznę. Natknęli się na niego przechodnie. Wezwano do niego karetkę, ratownicy podjęli próbę reanimacji, niestety bezskutecznie — mówi Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. – Na miejscu pracuje policja, technicy, trwa przesłuchiwanie świadków oraz sprawdzanie, czy funkcjonuje monitoring, który mógł uchwycić zdarzenie — dodaje.
Google Maps
Mężczyzna był mieszkańcem Krakowa. – Lekarz karetki pogotowia po krótkiej reanimacji stwierdził zgon – mówią funkcjonariusze. Na ciało denata natrafił o 6:30 przejeżdżający obok rowerzysta, który poinformował policję. Przy reanimacji mężczyźnie pomagali inni przechodnie.
65-latek jest ubrany na sportowo, a na jego ciele znajdują się inne skaleczenia, które mogą wskazywać na odbytą walkę z napastnikiem.
Wiadomo, że mężczyzna wyszedł jak zawsze rano pobiegać po krakowskich Plantach.
Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające. Policja zamknęła Planty na odcinku od ul. Wiślnej do Collegium Novum — informuje Patryk Salamon z portalu lovekrakow.plŹródło: lovekrakow.pl / onet.krakow.pl / facebook / GoogleMaps