Gdy mama zasnęła, zabrał jej kluczyki. 15-latek pędził 160 km/h w Bartoszycach

0
678

Nieprawdopodobny policyjny pościg na ulicach Bartoszyc w woj. warmińsko-mazurskim. 15-letni chłopiec zabrał mamie kluczyki, gdy ta zasnęła i nocą ruszył na rajd ulicami wraz ze swoim 14-letnim kuzynem.

Niedziela, godzina 23:00, Policjanci próbują zatrzymać do kontroli pędzący ulicami Bartoszyc samochód bez włączonych świateł — bezskutecznie. Rozpoczyna się pościg. Auto pędzi z prędkością 160 km/h, a kierowca wykonuje bardzo agresywne i niebezpieczne ruchy — podaje reporter RMF FM
Na drodze do Sępopola kierowca uderza w znak, chwilę później skręcają w szutrową drogę i zostawiają samochód, by dalszą ucieczkę kontynuować pieszo. Chwilę później zostają zatrzymani.
Policjanci nie kryją zaskoczenia. Kierowcą okazuje się 15-latek, a pasażerem 14-letni kuzyn chłopca. Kierowca w czasie przesłuchania zeznał, że samochód zabrał mamie dla zabawy.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.