Rodzice gwałcili swoją córkę, by przygotować ją do dorosłego życia. Wstrząsające fakty

0
1248

12-letnia mieszkanka Rosji była seksualną niewolnicą swoich rodziców. Rodzice dziewczynki mieli ją w ten sposób przygotowywać do „trudów” dorosłości. Teraz sprawę bada policja, a małżeństwu grozi do 20 lat pozbawienia wolności.

Dramat dziewczynki rozpoczął się w grudniu 2016 roku. Od tego momentu ojciec zmuszał 12-latkę do codziennego seksu, a matka gwałciła ją sztucznym penisem — informuje brytyjski „Daily Mail”. Cała sprawa ujrzała światło dziennego, gdy 12-latka udała się do ginekologa. To właśnie badający dziewczynkę ginekolog odkrył, że jego niepełnoletnia pacjentka nie jest dziewicą. Lekarz o wszystkim zawiadomił policję.

Funkcjonariusze zatrzymali parę 34-latków z Wołgogradu. Ojciec dziecka tłumaczył, że chciał „przygotować córkę do trudów dorosłości” i „uchronić” przed kimś o wiele gorszym. — Lepiej my niż jakiś maniak — mieli usłyszeć na przesłuchaniu policjanci.
Pomimo że para mieszkała również z babcią i prababcią 12-latki, to żadna z kobiet miała nie wiedzieć, do czego dochodzi pod ich dachem. Parze zwyrodnialców grozi do 20 lat pozbawienia wolności.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.