Nagranie z wypadku jednej ze znanych sióstr G. Kobieta siedzi za kierownicą i jest w szoku [WIDEO]

0
717

Do poważnego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na ulicy Ząbkowickiej w Warszawie. Jak się nieoficjalnie dowiedział portal „Warszawa w Pigułce” za kierownicą audi siedziała Monika G. celebrytka, jedna ze znanych sióstr, które zdobyły sławę niekonwencjonalnym wykonaniem utworu świątecznego.

Na Ząbkowskiej odbywała się weekendowa impreza „Otwarta Ząbkowska”. Chodniki i ulice były wypełnione ludźmi. Kierująca autem, mimo to jechała dalej.
W pewnym momencie zorientowała się, że ulica jest zamknięta i, ratując się przed uderzeniem w metalowe barierki, wykonała gwałtowny skręt i zderzyła się swoim audi z wjeżdżającą na skrzyżowanie toyotą.
Monika G. w ciężkim stanie trafiła zaś do szpitala. Portal „Warszawa w Pigułce” informuje, że świadkowie zdarzenia utrzymują, iż od celebrytki czuć było alkohol. Stan zagrażający życiu Monice G. nie pozwalał na zbadanie jej alkomatem, ale kobiecie pobrano krew.

Źródło: kryminalnapolska.pl, facebook.com

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.