11 szczeniąt zamkniętych w pudle i porzuconych koło Łowicza. Możesz je adoptować!

0
514

Wraz z początkiem wakacji słyszy się o porzuconych psach przez właścicieli-zwyrodnialców. Jeden pies potrafi nieodpowiedzialnemu właścicielowi przeszkodzić w wakacyjnych planach, a co dopiero gdy jest ich aż 11!? Najwidoczniej komuś szczeniaki przeszkadzały i postanowił je wyrzucić przy drodze w okolicy Łowicza. Psy mogą szczekać o sporym szczęściu, bo zostały odratowane, a teraz czekają na adopcje!

Droga w okolicach Łowicza, upalny dzień i one… niczemu niewinne 11 szczeniaków w szczelnie zamkniętym pudełku. Gdyby nie przypadkowa osoba dziś prawdopodobnie by nie żyły — udusiłyby się lub odwodniły. Przypadkowy przechodzień usłyszał skomlenie, zobaczył pudełko, które się ruszało. Bez chwili zastanowienia otworzył, a z niego wypełzło 11 malutkich szczeniaków!. Wszystkie maluchy trafiły do Centrum Adopcyjnego Psiakowo w Łowiczu. Czekają teraz na ludzi, którzy pokażą im, że zwierzęta kochają, dadzą im dach nad głową i zatroszczą się o niej.
Jeśli możesz przygarnąć malca kontaktuj się tel. 693-691-963 (tel. czynny 9.00-17.00) lub e-mail: [email protected] Wszystkie adopcje są bezpłatne. Istnieje możliwość pomocy w organizacji transportu, w tym bezpłatnego transportu. Zwierzęta są odrobaczone, zaszczepione oraz zaczipowane (czipy są zarejestrowane w międzynarodowej bazie).

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.