Włamywacze podtapiali dziecko we wrzątku, by dowiedzieć się, gdzie są kosztowności. Policja poszukuje sprawców

0
1134

Policjanci poszukują dwóch włamywaczy, którzy włamali się do jednego z domów w Houston w Teksasie. Mężczyźni najpierw ogłuszyli uderzeniem w głowę gospodarza, a następnie skrępowali go na podłodze. 7-letni syn mężczyzny był podtapiany we wrzącej wodzie w celu wymuszenia na dziecku ujawnienia, w którym miejscu w domu znajdują się kosztowności.

Około godziny 3.00 w nocy w Fort Bend w Houston, dwójka zamaskowanych napastników włamało się do domu Ashrafa Ghiririego. Mężczyźni uderzeniem w głowę ogłuszyli Ashrafa, który upadając na podłogę, stracił przytomność. Napastnicy skrępowali mężczyznę, a następnie jego 7-letniego syna.
Rabusie po nieudanym rekonesansie postanowili zmusić 7-latka do ujawnienia, w którym miejscu są przechowywane rodzinne kosztowności. W tym celu napuścili do wanny wrzącej wody z sieci oraz nagrzanej wcześniej na kuchence elektrycznej. 7-latek był przez ponad 30 minut podtapiany we wrzątku. Przybyłe na miejsce pogotowie zabrało oboje domowników do szpitala. 7-latek miał liczne poparzenia oraz wodę w płucach natomiast Ghriri doznał urazu głowy.

Łupem włamywaczy padły smartphony, biżuteria oraz pieniądze. Policja z Huston prosi wszystkie osoby, które mogą mieć jakieś informacje na temat tego brutalnego włamania o zgłaszanie się na najbliższy posterunek policji. Śledczy publikują zdjęcia.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.