Polał żonę benzyną i chciał ją podpalić. „Na żadną mszę nie pójdziesz”

0
1003

39-letni mieszkaniec Radymna (woj. Podkarpackie) w czasie rodzinnej awantury oblał żonę benzyną i próbował podpalić. Będący w domu inni domownicy szybko zareagowali i obezwładnili agresora oraz zawiadomili policję. Mężczyzna został zatrzymany.

Zaraz po telefonie świadków zdarzenia na policję, agresor wybiegł z domu i uciekł w nieznanym kierunku. Mężczyzna nie zdołał daleko uciec. Niedługo wpadł w czasie policyjnej obławy. FAKT24 podaje, że 39-latek był już wcześniej karany, ale jego zachowanie nie uległo zmianie.
Przez ostatnich kilkanaście miesięcy jego żona na nowo przeżywała gehennę. – Mąż wyzywał ją, popychał, szarpał, uderzał oraz groził pozbawieniem życia – relacjonują policjanci z Komendy Powiatowej w Jarosławiu, którzy zajmują się sprawą w rozmowie z dziennikarzami FAKTU.
Mężczyzna został zatrzymany. Za czyn, którego dopuścił się, będzie odpowiadał w stanie recydywy. Grozi mu do 7.5 roku pozbawienia wolności.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.