Nie udało się uratować 3-latka, który zatrzasnął się w pralce

0
866

Nie żyje jedno z dwójki dzieci, które bawił się w chowanego w jednym z bloków mieszkalnych na osiedlu niepodległości w Słupsku. Chłopiec zatrzasnął się w pralce.

Z ustaleń słupskiej prokuratury wynika, że ofiarą zabawy w chowanego jest trzyletni chłopiec. To on bawiąc się ze swoją o dwa lata starszą siostrą, schował się do pralki, po czym drzwiczki za chłopcem zostały zatrzaśnięte. Nie wiadomo, w jaki sposób do tego doszło i czy nie przyczyniła się do tego pięcioletnia siostra chłopca.

– Jedynymi świadkami zdarzenia, oprócz tej 5-letniej dziewczynki, byli rodzice, ale z uwagi na ich stan psychiczny, nie zostali jeszcze przesłuchani — cytuje rzecznika Prokuratury Okręgowej Pawła Wnuka portal polsatnews.pl.

Pomimo natychmiastowej reanimacji rodziców, a następnie ratowników medycznych nie udało się uratować chłopca. 3-latek trafił do szpitala w stanie ciężkim, gdzie zmarł.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.