Mazowsze: Amstaff rozszarpał dwójkę maleńkich dzieci. Trwa walka o życie rodzeństwa

0
1880

Jak donosi RMF FM, do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie trafiła dwójka dzieci dotkliwie pogryzionych przez psa rasy amstaff. Stan 8-miesięcznej dziewczynki i 3-letniego chłopca jest krytyczny.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Łomia w powiecie mławskim na Mazowszu. Dwójka rodzeństwa w wieku 8 miesięcy i 3 lat bawiła się wieczorem w ogrodzie, gdy niespodziewanie została zaatakowana przez amstaffa. W najgorszym stanie jest 8-miesięczna dziewczynka, która wskutek ataku ma liczne obrażenia szarpane. Stan 3-letniego chłopca jest również określany jako krytyczny.
Zdjęcie poglądowe
Wiadomo, że pies był nowym domownikiem i do czasu ataku nie minęła pełna doba. Teraz amstaff przejdzie badania weterynaryjne. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.