Kolejne dziecko wypadło z okna. 2-latek został przetransportowany do szpitala

0
630

Kolejny wypadek z udziałem dziecka. Wczoraj około godziny 19 na jednym z Zabrzańskich osiedli dwuletni chłopiec wypadł z okna na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego. Chłopiec został przetransportowany do szpitala.

Wiadomo, że dziecko było pod opieką rodziców. Oboje w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Chłopiec wypadł z pierwszego piętra bloku mieszkalnego przy ulicy Chełmońskiego w Zabrzu. Do przetransportowania chłopca do szpitala użyto helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Rodzice malucha mogą mówić o sporym szczęściu, upadek zakończył się tylko urazem głowy.
– Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek – informuje oficer prasowa zabrzańskiej policji.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.