Chciał zabić siebie i 3-letniego syna. Mężczyzna usłyszał zarzuty

0
983

Prokuratura Okręgowa w Przemyślu postawiła zarzut usiłowania zabójstwa mężczyźnie, który trzymając na rękach 3-letniego syna, próbował popełnić samobójstwo, wchodząc pod rozpędzone pojazdy.

Wiadomo już, że mężczyzna próbował popełnić tzw. samobójstwo rozszerzone, które polega na zabiciu siebie i drugiej (najczęściej bliskiej) osoby. Mężczyźnie nie udało się do tego doprowadzić dzięki czujności kierowców. Pierwszy z nich wyhamował w odpowiedniej chwili, drugi zaś uderzył w ojca z dzieckiem, ale prędkość była na tyle niska, że oboje przeżyli.
W wyniku uderzenia oboje trafili do szpitala. 36-latkowi nic się nie stało, natomiast 3-latek ma złamaną nogę, pękniętą czaszkę oraz stłuczenia na całym ciele.
Rafał B. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa dziecka. Kierowania gróźb oraz stosowania przemocy wobec swojego ojca. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.