Awantura po meczu Polski z Senegalem. Nie żyje mieszkaniec Działdowa ugodzony nożem. „Polaczki pie$%olone”

0
919

Nie żyje mężczyzna kilkukrotnie dźgnięty nożem przez swoją partnerkę w Działdowie. Para wspólnie oglądała wtorkowy mecz pomiędzy Polską a Senegalem. Chwilę po jego zakończeniu kobieta chwyciła za nóż i zadała partnerowi kilka ciosów nożem. Mężczyzna nie przeżył. Napastniczka miała 2.5 promila w czasie zatrzymania.

Całe zajście miało miejsce we wtorek tuż po zakończonym meczu. W mieszkaniu przy ulicy Pocztowej w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie). Według relacji świadków para wspólnie kibicowała biało-czerwonym we wtorkowym meczu z Senegalem.
– 35-letniego mężczyznę, który został ugodzony nożem przez 43-letnią kobietę przewieziono do najbliższego szpitala, gdzie podjęto reanimację. Lekarzom jednak nie udało się uratować ofiary ataku – opowiada dziennikarzom Faktu Justyna Nowicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.
– W czwartek odbędzie się sekcja zwłok, która ma wyjaśnić bezpośrednią przyczynę zgonu i określić kierunek dalszych czynności osób prowadzących śledztwo – informuje w dalszej korespondencji Nowicka. – Dowiemy się też, czy mężczyzna w momencie zdarzenia był trzeźwy. Kobieta na razie nie została przesłuchana. Dopiero po złożeniu przez nią zeznań dowiemy się, co spowodowało atak.
Nieoficjalnie mówi się, że impulsem do ataku mogło być zachowanie partnera w czasie meczu. Mężczyzna miał w czasie meczu negować grę Polskich piłkarzy, wulgarnie komentując ich poczynania. Pier$%lone polaczki, ofermy, mecz rozpoczęcia, mecz o wszystko i mecz o honor — takie słowa miały padać z ust mężczyzny według innych kibiców.
Kobieta prawdopodobnie poczuła się sprowokowana słowami partnera.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.