Porwanie 4-letniego chłopca w Krakowie. Chłopiec może zostać wywieziony poza granice kraju. Udostępnij!

0
1613

Policjanci z III Komisariatu Policji w Krakowie poszukują 4-letniego Leo Descombes. Chłopiec został porwany przez ojca, któremu sąd odebrał prawo do opieki nad 4-latkiem. Wiadomo też, że chłopiec może być w poważnym niebezpieczeństwie.

Chłopiec wraz z ojcem ostatni raz widziany był w środę około godziny 13.00 na Krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały w okolicy ulicy Żabiniec. Mężczyzna uprowadził chłopca z przedszkola. Jego życiu może zagrażać niebezpieczeństwo.

Rysopis chłopca

Malopolska.policja.gov.pl
Leo ma około 100 cm wzrostu, krótkie włosy i oczy szaro- zielone. W dni zaginięcia ubrany był w czapeczkę z daszkiem z napisem „Ocean Explorer”, niebieski podkoszulek, granatowy sweterek, niebieskie jeansy i granatowe buty zapinane na rzepy oraz kurtkę czerwono-niebieską.
Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie pod nr telefonu (12) 61-52-912, (12) 61-57-180 lub 997.

Foto / malopolska.policja.gov.pl

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.