Jeździ autobusem i onanizuje się przy pasażerach. Poszukuje go policja

0
1394

Jak podaje SuperExpress, mężczyzna ze zdjęcia (co zresztą widać) onanizuje się jeżdżąc komunikacją miejską w Warszawie. Sprawa jest na tyle poważna, że poszukiwaniem mężczyzny zajęli się policjanci z pionu kryminalnego Warszawskiej Białołęki.

Jak wiadomo, to nie pierwsze tego typu zachowanie mężczyzny. Już wcześniej pojawiały się sygnały o mężczyźnie, który miał onanizować się w autobusie pełnym pasażerów. Jeden z takich momentów uchwyciła telefonem czytelniczka SuperExpressu, Pani Patrycja — młoda studentka.
– Tego to bym się nie spodziewała. Skończyłam zajęcia na uczelni, wsiadłam w autobus 509 i udałam się w stronę domu na Białołęce. Po przejechaniu kilku przystanków, do autobusu wszedł mężczyzna, stanął w rozkroku, wyciągnął ze spodni penisa i zaczął się zaspokajać. Zwracałam mu uwagę, ale w ogóle nie słuchał co mówię- relacjonuje z obrzydzeniem Pani Patrycja w rozmowie z SuperExpressem i dodaje, że po zgłoszeniu na komendę całej sytuacji, usłyszała, że nic z tym nie można zrobić ze względu na niską szkodliwość społeczną.
Po zgłoszeniach innych świadków zdarzenia, kryminalni z Warszawskiej Białołęki podjęli działania zmierzające do ustalenia mężczyzny z fotografii. Na chwilę obecną personalia mężczyzny nie zostały ustalone.

Kryminalni postanowili nie ujawniać wizerunku poszukiwanego mężczyzny.

Zdjęcie: superexpress.pl

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.