3-latek zaatakowany przez psa. Ojciec dziecka skręcił zwierzęciu kark

0
1080

Ojciec zaatakowanego przez psa 3-latka, w obronie syna skręcił zwierzęciu kark. Chłopiec z ranami szarpanymi głowy trafił do szpitala. Jego życiu nic nie zagraża. Zwierze pojawił się nagle z krzaków i przez nikogo niesprowokowane zaatakowało 3-latka na jednym ze strzeżonych osiedli — relacjonuje FAKT24.

Mieszkaniec strzeżonego osiedla Guangyuan w południowym zachodnim Syczuanie spacerując z żoną i 3-letnim synem został niespodziewanie zaatakowany przez psa. Jak wynika z relacji świadków, zwierze nie zostało sprowokowane przez spacerujących w żaden sposób do ataku. Chłopiec został zaatakowany przez rozwścieczone zwierzę w twarz i tył głowy. Ojciec dziecka natychmiast dobiegł do psa, uderzył go w pysk, a gdy ten puścił jego syna, złapał psa i skręcił mu kark. Pies nie przeżył.
Fakt24.pl
Chłopiec z licznymi ranami szarpanymi głowy trafił do szpital, gdzie zostały założone mu szwy. Pomimo licznych obrażeń głowy, 3-latkowi nie zagraża niebezpieczeństwo. Na chwilę obecną nie udało się ustalić właściciela psa. Nie wiadomo również czy pies należy do mieszkańca osiedla, czy w jakiś niekontrolowany sposób przedostał się na teren strzeżonego osiedla. W celu ustalenia przebiegu wydarzeń ma zostać przejrzany monitoring na osiedlu Guangyuan.

Źródło: FAKT24

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.