19-latnia modelka okradziona po zakrapianej imprezie. Straciła pierścionek zaręczynowy za 2.67 mln!

0
802

Liza Adamenko jest 19-letnią Rosyjską modelką i żoną oligarchy Walentina Iwanowa. 56-latek jest byłym menadżerem Łukoilu. Modelka została okradziona w sobotę, gdy spała po zakrapianej imprezie na werandzie swojego luksusowego apartamentu w Moskwie. Modelce skradziono pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od swojego partnera oraz torebkę od znanego projektanta Chanel.

O 19-latce zrobiło się głośno 2 lata temu, a wszystko za sprawą bardzo drogich zaręczyn (nawet jak na standardy oligarchów) 56-letni multimilioner Walentin Iwanow, oświadczył się swojej wybrance, wręczając jej pierścionek zaręczynowy o wartości 2.67 milionów złotych.

Adamenko została okradziona przed swoim domem w Moskwie. Liza wracała w nocy po zakrapianej imprezie i zgubiła klucze. Nie mogąc dostać się do środka, zasnęła na werandzie. Gdy się obudziła na palcu nie miała już drogocennej biżuterii. Złodziej połasił się także na jej torebkę od Chanela za 8 tys. dolarów — podaje portal Lenta.ru.

Be afraid be very afraid

Post udostępniony przez LizaAdamenkoLA (@lizaadamenkola)

Your Queen??

Post udostępniony przez LizaAdamenkoLA (@lizaadamenkola)

Always stay true.

Post udostępniony przez LizaAdamenkoLA (@lizaadamenkola)

Не смотри вот так, Я в порядке да, Мне нормально

Post udostępniony przez LizaAdamenkoLA (@lizaadamenkola)

Na podstawie: se.pl

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.