W szpitalu zmarła kolejna osoba potrącona przez 22-latka. Lekarze walczą o życie ostatniej osoby z czteroosobowej rodziny

0
589

W szpitalu zmarła 3 ofiara wczorajszego wypadku spowodowanego przez 22-letniego kierowcę opla. 8-letnia dziewczynka wraz z 43-letnim ojcem została przetransportowana do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lekarzom nie udało się uratować 8-latki.

8-latka jest trzecią śmiertelną ofiarą wczorajszego wypadku w Sitnem na Mazowszu. Wczoraj na miejscu zginęła 43-letnia mama dziewczynki oraz 6-letnia siostra potrącone przez kierującego oplem 22-latka. Mąż 43-latki walczy w szpitalu o życie. Jego stan lekarze określają jako ciężki.

Do tragedii doszło w sobotę około godz. 16.30 na ul. Wspólnej w Sitnem.

Z naprzeciwka oplem vectra jechał 22-latek, który na łuku, próbując uniknąć zderzenia z innym autem, gwałtownie skręcił: najpierw uderzył w leżący przy drodze konar, później zaś z dużą siłą, bokiem samochodu, uderzył w czteroosobową rodzinę — udało się ustalić dziennikarzowi Mariuszowi Piekarskiemu z RMF FM.

22-latkowi za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy, lecz pobrano mu krew do badań, by ustalić, czy nie był pod wpływem innych substancji odurzających.