Policja próbuje ustalić personalia tego chłopca. 3-latek nic nie mówi. Poznajesz go?

0
3137

Jak podaje RMF FM, policja próbuje ustalić personalia chłopca odnalezionego dziś na klatce schodowej bloku przy ulicy Łącznej 5 w Katowicach-Szopienicach. Dziecko zostało odnalezione przed godziną 20. Chłopiec nic nie mówi, co znacząco utrudnia ustalenie jego personaliów a co najważniejsze rodziców 3-latka.

Chłopca znalazła mieszkanka bloku przy ul. Łącznej 5 w Katowicach. Kobieta poinformowała dyżurnego V Komisariatu Policji w Katowicach, że na parterze w klatce schodowej bloku napotkała kilkuletniego chłopca bez opieki. Niestety z chłopcem jest utrudniony kontakt, co też utrudnia ustalenie jego personaliów oraz odnalezienie opiekunów.

Chłopiec w momencie odnalezienia miał na sobie czapkę w czarno – szare paski, niebieską puchową kurtkę z kapturem, granatowe spodnie dresowe z wizerunkiem „Myszki Mickey”, brązowo – czarne zimowe buty zapinane na rzepy.

Chłopiec jest mocno pobudzony. Lekarze po wstępnej obserwacji nie stwierdzili żadnych śladów pobicia czy też zaniedbania ze strony opiekunów. Śledczy nie wykluczają żadnej przyjętej hipotezy — od celowego porzucenia, przez zagubienie, po przypadkowe wyjście malucha z mieszkania. Policja również zaznacza, że nikt nie zgłosił w ostatnim czasie zaginięcie chłopca.

Osoby, które mogą mieć jakieś informacje na temat chłopca lub jego rodziców są proszone o kontakt telefoniczny pod numer (32) 200 37 00 – Komisariat Policji V w Katowicach, lub (32) 200 25 55 – Komenda Miejska Policji w Katowicach.