Miłosz P. ma poważne problemy. Może zostać mu odwieszona kara pozbawienia wolności za poprzednie przestępstwo!

0
981

Potwierdzają się nasze wcześniejsze doniesienia, jakie dostarczyły nam osoby z bliskiego kręgu Miłosza P. Trener personalny był już skazywany — twierdzi Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Do pobicia Katarzyny Dziedzic doszło w okresie próby w odbywania warunkowego zawieszenia kary na okres dwóch lat, który mężczyzna usłyszał 12 stycznia 2018 r. za kierowania gróźb karalnych i naruszenia nietykalności cielesnej.

Przeciwko Miłoszowi P. Toczyły się trzy postępowania, w jednym z nich mężczyzna został uznanym za winnego, jest to sprawa dotycząca kierowania gróźb karalnych i naruszenia nietykalności cielesnej.

Były partner Katarzyny Dziedzic usłyszał wyrok skazujący 12 stycznie 2018 r. Miłosz P. na podstawie zebranych dowodów został uznany za winnego dwóch wyżej zarzucanych mu czynów. Mężczyzna został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonywania kary na okres 2 lat. Wyrok zapadł 12 stycznia, natomiast jego uprawomocnienie nastąpiło niespełna dwa tygodnie później – 21 stycznia 2018 r.

Mężczyzna w momencie pobicia Katarzyny Dziedzic popełnił przestępstwo w warunkach recydywy, zatem kara 6 miesięcy może zostać odwieszona, a mężczyzna może trafić na ten okres do więzienia.

Nazwisko trenera personalnego jest doskonale znane Olsztyńskiej Prokuraturze, Prokuratura już prowadziła trzy sprawy wobec Miłosza P.

Pierwsze z nich to wcześniej wspomniane kierowania gróźb karalnych i naruszenia czynności narządów ciała na okres poniżej 7 dni, drugie — udziału w pobiciu w Olsztynie przy ul. Staromiejskiej oraz trzecie, dotyczące nie alimentacji na szkodę małoletnich dzieci.

Każde z wymienionych postępowań znalazło swój finał w sądzie. W jednym z postępowań mężczyzna został skazany, dwa następne czekają na rozpatrzenie w Sądzie Rejonowym w Olsztynie.