Bezdomny zadźgał nożem kobietę, która mu pomogła. Czwórka dzieci zostanie bez matki

0
824

Zmarłą kobietę, Jeannę Leslie jej znajomi opisują jako otwartą, przyjazną osobę. Dzieci kobiety nie mogą otrząsnąć się po tym, co spotkało ich mamę. 49-letnia Jeanna została zamordowana przez bezdusznego bezdomnego, któremu w dodatku kobieta chciała pomóc.

Zamordowana kobieta była matką czwórki dzieci, z zawodu była nauczycielką. Kilka miesięcy temu przeprowadziła się do Denver z Teksasu, aby mieszkać bliżej starszych córek, które już mieszkały samodzielnie. Nowi sąsiedzi ofiary wspominają ją jako cudowną kobietę z piękną duszą. Dzieci bestialsko zamordowanej kobiety dodają, że ich matka niosła pomoc każdemu, kto jej potrzebował, dlatego zupełnie nie zdziwił ich fakt, że Jeanna wpuściła bezdomnego do mieszkania.

Jak ustalono, kobieta zaprosiła do swojego domu 40-letniego Terry’ego Dunforda, który podczas wizyty nagle rzucił się na Jeannę z nożem. Bezdomny zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem. Zmasakrowane ciało kobiety odnaleziono w Walentynki. Policjanci opisują, że całe pomieszczenie było we krwi, dało się zauważyć również, iż ktoś usiłował zmyć ślady morderstwa. Zabójca przez nieuwagę zostawił jednak swój portfel z dokumentami na stole, dlatego policja szybko odnalazła mężczyznę.

Jak się okazało, Terry Dunford już wcześniej miał problemy z prawem – kilka lat wcześniej mężczyzna ukradł samochód, jednakże ze względu na problemy psychiczne został wówczas uniewinniony.