3-latka zaginęła w nocy ze swojego łóżka. Wczoraj znaleziono jej ciało 40 km od domu…

0
3555

Tym zaginięciem od kilku dni żyły całe Stany Zjednoczone. W środku nocy, ze swojego łóżeczka zniknęła 3-letnia Mariah Kay Woods. Nikt nie miał pojęcia, gdzie jest…

Mama dziewczynki w mediach błagała porywacza, aby oddał jej ukochaną córeczkę. Na próżno… Prawda jest dodatkowo o tyle szokująca, że porywacz i zarazem morderca dziewczynki był bliżej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Ten człowiek sam nawet brał udział w jej poszukiwaniach…

3-letnia Mariah Kay Woods zaginęła w nocy z 26 na 27 listopada. Earl Kimrey, chłopak jej matki, zeznał oficerom, że około północy widział, jak dziewczynka wychodziła ze swojego pokoju. Twierdził, że zaprowadził ją wówczas z powrotem i położył spać. Rano łóżko dziewczynki było puste. Dodał też, że jedne z drzwi były otwarte przez całą noc. Przypuszczał, że dziewczynka wyszła sama lub ktoś wszedł do środka i zabrał dziecko.

Policja przesłuchała wszystkich. W tym ojca dziewczynki, który był pewien, że coś jej się stało lub ktoś uprowadził ją z domu. Miał ogromne wątpliwości odnośnie tego, czy 3-latka mogłaby wyjść z domu sama w środku nocy. Mężczyzna o zaginięciu swojego dziecka dowiedział się z mediów. Matka i jej chłopak utrudniali mu kontakty z córką. Nie widział jej od prawie roku.

Poszukiwania

W poszukiwania dziewczynki włączyli się wszyscy okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze policji zaczęli od przeszukania domu i jego okolic. Znaleźli wówczas ślady, mogące mieć związek ze zniknięciem Mariah. Jednak wówczas jeszcze nie mieli pojęcia, jaki.

Dziś wiadomo, że we wszystko zamieszany był chłopak jej matki. Policja nie zdradza jeszcze szczegółów. Rzecznik powiedział tylko, że mężczyzna na pewno przeniósł ciało dziewczynki z miejsca, w którym zmarła. Wiedząc, że jej śmierć nie nastąpiła z przyczyn naturalnych.

W sobotę około godziny 17:30 nurkowie prawdopodobnie odnaleźli ciało dziewczynki w Holly Shelter Creek. Około 40 kilometrów od jej miejsca zamieszkania.

Kimrey ma za sobą długą historię kryminalną. Obejmuje ona oskarżenia o kradzież, napaść, groźby oraz rozboje pod wpływem alkoholu. Meżczyzna został aresztowany już w sobotę rano.

Źródło: popularne.pl / JM