18-letni pedofil brutalnie zgwałcił 13-letnią Julię

0
10408

Przez bezwzględnego zboczeńca Łukasza D. (18 l.) w jednej chwili skończyło się szczęśliwe dzieciństwo Julii G. (13 l.). Jej życie zamieniło się w koszmar. Została brutalnie zgwałcona.

W poniedziałek, 4 września Julka rozpoczęła kolejny rok szkolny. Wróciła do domu w pod łomżyńskiej wsi z uśmiechem na ustach. Około 15.00 wyszła, a gdy wracała, drogę zastąpił jej Łukasz D. Ten 18-letni zwyrodnialec zaczaił się na 13-latkę. Dziewczynka znała go, bo to brat jej koleżanki.Młody pedofil planował zaspokoić swój zwierzęcy popęd na 13-latce. Julia ufała mu, bo nigdy nie był natarczywy czy agresywny.

Łukasz D. podstępem zwabił ją do lasu, zaproponował jej przechadzkę. Tam siłą ściągnął z niej spodnie i majtki… Ręką zasłonił twarz, by dziewczynka nie mogła wzywać pomocy. Brutalny gwałt trwał kilkanaście minut.

Po wszystkim Julka wróciła do domu, ale nikomu nic nie powiedziała. Dlaczego? Bo gwałciciel szantażował ją znajomościami w policji. Julka w końcu przełamała się i w ostatnią sobotę o swoim dramacie opowiedziała mamie. Zrozpaczona kobieta nie wiedziała, gdzie szukać pomocy, więc napisała do Krzysztofa Dymkowskiego (49 l.) z Wrocławia, znanego w Polsce łowcy pedofilów.– Od razu zawiadomiłem policję w Łomży, która jeszcze tego samego dnia przyjęła zgłoszenie od rodziców dziewczynki – mówi Faktowi pan Krzysztof.

Łukasz D. został zatrzymany w niedzielę, a w środę sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

źródło ; fakt.pl