Są wyniki badań toksykologicznych zamordowanej Pauliny D.

0
2807

Prokuratura Rejonowa Łódź-Polesie otrzymała wyniki badań toksykologicznych zamordowanej 20 października Pauliny D. W organizmie 28-latki nie stwierdzono obecności środków odurzających. Wyniki nie potwierdzają założonej hipotezy, że przed śmiercią podano kobiecie substancje odurzające.

Śledczy nadal czekają na zgodę ukraińskiego sądu na ekstradycję Mamuki K., podejrzanego o zabójstwo na tle seksualnym 28-letniej łodzianki. Gruzin został zatrzymany w Kijowie. Dopiero po przetransportowaniu do Polski zostanie przesłuchany.
Przypominamy, że Paulina D. zginęła w sobotę, 20 października w hostelu dla cudzoziemców przy ul. Żeromskiego, gdzie przebywała wraz z Mamuką K. Gruzin jeszcze tego samego dnia wyjechał z Łodzi, a następnego dnia przekraczał granicę z Ukrainą. 28-latka przez niemal tydzień byłą poszukiwana przez policję, rodzinę i przyjaciół. Jej ciało odnaleziono 26 października w zaroślach przy ul. Kosynierów Gdyńskich (przy Stawach Jana). Zwłoki włożone były do torby sportowej pod stertą liści…
Źródło: https://expressilustrowany.pl/sa-wyniki-badan-toksykologicznych-zamordowanej-pauliny/ar/13685994